Buty Zamberlan Kimera RR

Producent: Zamberlan
Dostępność:
Jest Jest
 (2 szt.)
Darmowa dostawa
  • Rozmiar
szt.
440,00 zł330,00 zł / szt.

Zamberlan Kimera RR

Zamberlan Kimera RR buty które na pewno sprawdzą się podczas górskich wędrówek nawet dla najbardziej wymagających turystów. Wyróznia ich stylistyka, jak również posiadają cechy techniczne które ułatwiają poruszanie się po trudnym terenie.

Cholewkę modelu Kimera RR  tworzy materiał tekstylny wsparty technologią *RRS*

RRS (Rubber Reinforcement System)* – system specjalnych gumowych wzmocnień na cholewce buta, które są umieszczane techniką stosowaną wyłącznie przez firmę Zamberlan. Zapewniają maksimum odporności na uszkodzenia mechaniczne, podnoszą ochronę przed wodą i pomagają zachować pierwotny kształt buta, nawet po bardzo długim użytkowaniu.|

 

Podeszwa Vibram Fuga Megagrip posiada podwyższoną przyczepność.

Vibram® Fuga Megagrip* mieszanka gumy charakteryzująca się bardzo wysoką przyczepnością przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo wysokiej wytrzymałości. Guma *Megagrip* stosowana jest w najwyższej klasy butach podejściowych.|

Zamberlan Air System (ZAS)

specjalnie dobrane materiały i rozwiązania konstrukcyjne, które tworzą efekt synergiczny, zapewniając maksymalny poziom wentylacji. ZAS  to cały zestaw cech, które mają na celu zagwarantowanie maksymalnej oddychalności butów. Buty górskie z systemem *ZAS* charakteryzują się stosunkowo niską wagą i wyśmienitą oddychalnością.

W butach zastosowano Piankę *EVA* odpowiadająca za stabilizację stopy oraz amortyzowanie każdego kroku, oraz kawałek utwardzonego nylonu w śródpodeszwie który  zwiększa stabilność oraz ogranicza ryzyka zginania się butów w niepożądanych miejscach.

Buty posiadają również wzmocnione czubki które  sprawdzają się jako ochrona na górskich szlakach.