Kask Stark Climbing Technology Wspinaczkowy kol.Niebieski

Producent: Climbing Technology
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Dostawa od: 0,00 zł
szt.
180,00 zł / szt.

Opis:
Model o tradycyjnej budowie, który gwarantuje niezrównaną wytrzymałość w najbardziej wymagających warunkach. Doskonała ochrona głowy w czasie wysokogórskich zmagań, a także podczas wymagającej wspinaczki sportowej.
Kask wspinaczkowy Climbing Technology Stark powstał z myślą o osobach spędzających w górach każdą wolną chwilę. Sprawdzone rozwiązania dopracowano do maksimum, otrzymując wysokiej jakości produkt dla wymagających użytkowników. Całą konstrukcję wykonano z polietylenu i spienionego polistyrenu, które gwarantują lekkość i odpowiednie zabezpieczenie.
Kask zapewnia wysoki komfort, dzięki czemu nawet podczas wielogodzinnego pobytu na ścianie jego noszenie nie będzie uciążliwe. Charakterystyczną cechą kasku Climbing Technology Stark jest na pewno dodatkowe zabezpieczenie przednich otworów wentylacyjnych siatką ze stali nierdzewnej. Oferują one dodatkową barierę dla drobnych odłamków skalnych.
Wszystkie kaski wspinaczkowe muszą oferować maksymalne dopasowanie do głowy i tak też jest w przypadku tego modelu. Pomaga w tym wygodna regulacja obwodu, która dzięki zastosowaniu pokrętła jest możliwa jedną ręką.

Specyfikacja:
Zakres regulacji: 53-62 cm
Mocowanie czołówki: Tak
Otwory wentylacyjne: 9
Regulacja: Pokrętło
Skorupa: Polietylen + spieniony polistyren
Waga: ok. 405 g