Kije trekkingowe Gabel Mont Blanc Blanck Red

Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Dostawa od: 0,00 zł
szt.
210,00 zł147,00 zł / szt.

MONT BLANC LITE Light Blue

Kije z serii MONT BLANC LITE są specjalnie zaprojektowane do trekkingu i całodniowych wędrówek. Wszystkie modele są wykonane z aluminium i są dostępne w 4 różnych kolorach (czerwony, czarny, niebieski i zielony). Wał kija można regulować w długości za pomocą wysoce niezawodnych wewnętrznych ekspanderów (T.P.L. – blokada najwyższej wydajności).

Kije są wyposażone w system Top Click (T.C.S.), który pozwala łatwo i szybko zdjąć lub wymienić pasek. Rękojeść pokryta jest warstwą pianki (MIĘKKĄ), aby zapewnić ciepło i wygodę dla dłoni. Wreszcie odporna i trwała końcówka wolframowa (CARBIDE) zapewnia wyjątkową przyczepność na każdym podłożu.

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

System T.C.S. – Top Click System System umożliwiający wpięcie oraz wypięcie paska z rękojeści; kompatybilny z łatwym patentem kontroli długości paska.
T.P.L. – Top Performance Locking to system wewnętrznego blokowania, który dzięki zastosowaniu mechanizmu „kołka rozporowego” daje możliwość szybkiej i pewnej regulacji odpowiedniej długości kija. Wystarczy ustawić długość i skręcić. Dzięki zastosowaniu dwóch punktów „rozporu” Gabel daje gwarancje stabilności podczas marszu lub biegu.
Carbide – węglik, specjalny stop atomu metalu, półmetalu i węgla z którego wykonane są groty kijów – widie. Materiał ten jest zdecydowanie bardziej odporny na ścieranie niż stal.
Soft – rękojeść wykonana z bardzo miękkiego, piankowego materiału dającego komfort użytkowania i bardzo pewny chwyt.

W ZESTAWIE:

Para kijów Gabel MONT BLANC LITE light blue
Para talerzyków Gabel o średnicy 55 mm