Miód Mniszkowy 1,2 Kg Duży Słoik

Dostępność:
Jest Jest
 (100 szt.)
Dostawa od: 0,00 zł
szt.
49,51 zł38,42 zł / szt.

Miód Mniszkowy z podkarpacia

Miód mniszkowy to jeden z najszlachetniejszych miodów, który może okazać się zbawienny dla naszego organizmu.

Miód pszczeli pozyskany z mniszka lekarskiego, posiada wiele właściwości leczniczych,który wspomaga układ trawienny, działa pozytywnie na wątrobę oraz żołądek, łagodzi jego nadkwasotę. Stosowany jest również w chorobach serca i woreczka żółciowego, nerek, pęcherza, w dolegliwościach reumatycznych oraz chorobach dróg moczowych.

Działanie Miódu mniszkowego sprawia, że rany się szybciej goją, wzmacnia nasz układ odpornościowy, chroni wątrobę i drogi żółciowe, ponieważ zawiera on w swoim składzie cholinę, która odpowiada za obniżenie lipidów w wątrobie oraz sprawia, że zwiększa się efekt żółciopędny.

Jest on stosowany również jako środek osłonowy przy długotrwałym przyjmowaniu antybiotyku.

Miód mniszkowy jest miodem trudno dostępnym,zawarte w jego składzie witaminy i minerały są znakomitym uzupełnieniem naszej codziennej diety.

Miód Mniszkowy pomaga nam również przy niestrawnościach, chorobach nerek. Używa się go w kuracjach wspomagających leczenie schorzeń reumatycznych oraz niedokrwistości, która powodowana jest niedoborem żelaza. Świetnie sprawdza się również jako lek pomagający w stanach wyczerpania psychofizycznego. 

Miód mniszkowy uważany jest jako jeden z najzdrowszych Miodów,znakomicie wpływających na nasze zdrowie i kondycję.

Kraj / pochodzenie: Polska

Rejon : Podkarpacie

Pojemność 1,2 kg