Płyn do Prania Atsko 532ml

Dostępność:
Jest Jest
 (8 szt.)
Dostawa od: 0,00 zł
szt.
35,00 zł / szt.

Płyn do prania Atsko Sport Wash renomowanej amerykańskiej firmy produkująca najwyższej klasy produkty do prania odzieży z membraną.

Sport Wash jest bezpiecznym detergentem do prania wszystkich tkanin, doskonale usuwa nieprzyjemne zapachy oraz trudne do usunięcia zabrudzenia z trawy czy błota przywracając tkaninie jej funkcjonalność.

Sport  Wash można stosować do tkanin takich jak bawełny, jedwabiu ,wełny ,puchu   Gore-Tex®, BlocVent®, Entrant®, Climatic®, eVent®, HyVent®, Soft-Shell ,Gelanots®, Polartec®, i innych tkanin z membraną oraz wszelkiego rodzaju syntetyków.

 Nie zawiera wybielaczy czy fosforanów które mogły by uszkodzić tkaninę (nie rozjsnia tkaniny). Odnawia tkaninę i przywraca jej funkcjonalność przywracając jej cechy izolacyjne i oddychające nie pozostawia plam. Nie podrażnia skóry przez co jest idealny dla alergików i osób uczulonych na detergenty.

Dawkowanie preparatu jest takie samo dla cieplej jak i zimnej wody twardej czy miękkiej nadaje się do prania w pralce i ręcznie .

Pranie mechaniczne:

1 nakrętka (30 ml) na pełny wkład prania. Przed rozpoczęciem prania można stosować bezpośrednio na zabrudzone miejsca. Można stosować ze wszystkimi detergentami do prania ,jednocześnie eliminuje potrzebę stosowania zmiękczaczy tkanin.

Pranie ręczne:

Stosować pół nakrętki na 4 litry wody, namaczając tkaninę przez 30 minut, którą należy po praniu dobrze wyplukać.

Preparat  otrzymał  ocenę  HIGH-EFFICIENCY

 Obiętość  532 ml wystarczy na 18 prań.

UWAGA!!!

Przed praniem przeprowadzić test na stałość kolorów. Przestrzegać zaleceń producenta pranego produktu.