Przyrząd Zaciskowy Lift Fix "Małpa" Prawy

Producent: Skylotec
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Dostawa od: 0,00 zł
szt.
195,00 zł / szt.

Klasyczny funkcjonalny przyrząd zaciskowy popularnie zwany Małpą

Lift Fix jest prostym i intuicyjnym przyrządem zaciskowym, przeznaczonym do wychodzenia po linie lub wyciągania ładunku. Korpus przyrządu wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, dodatkowo lakierowanego proszkowo, w celu uniknięcia korozji.

Krzywka dociskają linę posiada 16 ząbków, dzięki czemu dobrze blokuje się nawet na najbardziej zabłoconych czy zalodzonych linach. Wygodne operowanie Lift Fix'em zapewnia też ergonomiczny trigger, z którego złapaniem nie ma problemu nawet w rękawiczkach.

Najciekawszą częścią przyrządu jest jednak rączka wykonana z gumy korkowej, dzięki czemu chwyt jest pewny i bardzo komfortowy. Posiada on także anatomiczne żłobienia, dzięki czemu jeszcze łatwiej operować małpą.

Jednym z wyznaczników Lift Fix'a jest duży zakres lin, z którymi może współpracować - od 8 mm (dla CE EN 12841 od 9 mm) do 13 mm.

Przyrząd posiada dwa dolne punkty wpięcia - nie będzie więc problemu z dopięciem pętli nożnej lub lonży. Prześwit górnego oczka wynosi 15 mm, natomiast waga całego urządzenia to tylko 216 gr.

Dane techniczne:
Przyrząd na prawą rekę
Materiał: aluminium
Zakres lin: 8 - 13 mm
Waga: 216 gr
Prześwit górnego punktu wpięcia: 15 mm
Wysokość: 203 mm
Szerokość: 90 mm
Grubość: 28 mm


Przyrząd posiada certyfikaty CE EN 567, CE EN 12841:B