Uprząż Edelweiss Challenge Hg

Producent: Edelweiss
Dostępność:  (0 szt.)
Dostawa od: 0,00 zł
szt.
129,00 zł115,00 zł / szt.

Opis:
Challenge HG to podstawowa uprząż, której jednak niczego nie brakuje - a właśnie ta prostota zapewnia jej szerokie spektrum zastosowań. Bez najmniejszego problemu sprawdzi się w parkach linowych, na kursach wspinaczkowych na ściankach czy via ferraty.
Mimo niskiej ceny i podstawowej konstrukcji, Challenge HG zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Centralny łącznik zrobiony w kontrastującym, czerwonym kolorze praktycznie eliminuje ryzyko mylnego przywiązania się do liny. Na pasie biodrowym znajduje się jedna, za to szybka klamra - umieszczenie jej z prawej strony ułatwia instruktorom sprawdzenie, czy osoba korzystająca z uprzęży na pewno ma ją dobrze założoną i dociagniętą do końca. Każda uprząż ma także własny indywidualny numer seryjny.
Szybkie klamry umieszczono również na pętlach udowych - dzięki takiemu rozwiązaniu można zarazem bardzo szybko dopasować wymiary do kolejnych użytkowników, jak i zredukować czas wkładania i zdejmowania uprzęży. Pętle udowe uszyte zostały w dwóch różnych kolorach, co ułatwia prawidłowy ubiór uprzęży. Challenge HG posiada dwie szpejarki, którą można przesuwać po całej długości pasa biodrowego.
Model występuje w jednym, uniwersalnym rozmiarze, który może przyjąć osoby o pasie aż do 120 cm, oraz nogach do 80 cm.
Challenge HG dostarczana jest w oryginalnym worku transportowym.
Uprząż posiada atest CE EN 12277 oraz UIAA

Specyfikacja:
Pas rozmiar : do 120 cm,
Rozm.uda : do 80 cm.
Waga : 400g