Koszty i sposoby dostawy

 

I. Dostawa
1.

Klient  dokonuje wyboru rodzaju dostawy

  • Odbiór Osobisty
  • Przesyłka Kurierska
2.

Termin dostawy do 7 dni, chyba że termin dostawy został ustalony w sposób indywidualny. W razie przekroczenia terminu wskazanego w zdaniu poprzednim konsument ma prawo do wyznaczenia sprzedawcy dodatkowego czasu. Jeżeli towar nadal nie zostanie wydany, kupujący może odstąpić od umowy.

3.

Dostawy odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku. W weekendy i wolne dni od pracy dostawy nie są realizowane.

4. 

Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma, chyba że Konsument wybrał inną formę dostawy niż dostawy proponowane przez Sprzedawcę. 

5.

Kupujący w momencie odbioru przesyłki ma możliwość sprawdzić  towar i w razie jakiejkolwiek szkody spisać protokół w obecności dostawcy. Spisanie protokołu nie stanowi warunku do złożenia reklamacji bądź skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy.

6.

Towary dostarczane są na terenie Polski.

7

Koszt dostawy uzalezniony jest od rozmiaru przesyłki i każdorazowo klient otzrymuje koszt dostawy wraz z zamówieniem na e-mail podany przy zamawianiu towaru.